Kennispartners
Bestuurderscentrum-Academy biedt ondersteuning bij het uitoefenen van de bestuursfunctie of toezichthoudende functie op de gebieden netwerk, kennis en kunde. Om dit te bereiken werken we samen met een aantal mooie organisaties.
Organisaties met wie wij samenwerken:
- Alba Concepts
- ATC-Select
- Bestuurderscentrum
- Boels Zanders Advocaten
- C3 Adviseurs en Managers
- Ember
- Easydus
- Ernst & Young Nederland
- Hooning Consult
- ISTN training & advies
- Lejeune Association Management
- Ontwikkelrijk
- Orgfit
- Rabobank
- Robert Walters l Werving en Selectie l Interim Recruitment l Executive Search
- Supervisie Limburg
- Skysource
- Sociaal Economische Raad (SER)
- Triodos Bank
- Universiteit van Maastricht
- Valegis Advocaten
- VDH Bestuurszaken
Ook Samenwerken?
Heeft uw organisatie een specifieke expertise die bijdraagt aan de kennis en kunde van bestuurders of toezichthouders en bent u benieuwd naar de samenwerkingsmogelijkheden. Neemt u dan contact met ons op!
Komende masterclasses
Deze Masterclass reikt brillen en concepten aan over duurzaamheid en gaat in op de actuele trends en ontwikkelingen. De Masterclass geeft ook inzicht in hoe diverse organisaties op duurzaamheid, MVO en impact rapporteren. We reflecteren op sterktes en valkuilen van de diverse duurzaamheidsbenaderingen, rapportagevormen en op de rol van toezicht.